WeightWar

Ücretsiz sağlık uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.46 MB
  • Version 2.8.20
  • Dil İngilizce
  • Firma Cleveni Inc.
WeightWar, sistematik olarak kilonuzu ve diyetinizi yönetmenize yardımcı olacak bir uygulamadır.

Günlük olarak ağırlığınızı kaydederek başarılı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olan WeightWar uygulaması, ağırlığınızı çeşitli grafik ve istatistiklerle sizlere sunar. Dilediğiniz her an kilonuzu kontrol edebileceğiniz bu uygulama ile kendi kilonuzu kendiniz yönetebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz ve kullanımı oldukça kolay WeightWar uygulaması kullanıcılarına pek çok özellik de sunuyor.

'Egzersiz' veya 'İçme' gibi günlük aktiviteleriniz için kontrol listeleri oluşturmanızı sağlayan bu uygulama; kilo kaybetmenize de yardımcı olur.

Hedef kilonuzu ayarlamanıza imkân sağlayan WeightWar uygulaması ile tek bakışta ne kadar ilerlediğinizi de gözlemleyebilirsiniz.

Kilonuzu veya diyetinizi girmek için alarmlar da kurabileceğiniz bu uygulama ile özel bildirimlerinizi ayarlayabilme şansına da sahipsiniz. Hedefinize ulaşmak için sizlere pek çok kolaylık sağlayan WeightWar uygulaması ile aynı zamanda vücudunuzun BMI (Vücut Kitle Endeksi) ve BMR'sini (Bazal Metabolizma Hızı) de kolayca görebilirsiniz.

 Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulama ile dilerseniz günlük, dilerseniz de haftalık veya aylık olacak şekilde ayarlamalar yapabilir; sizin için hazırlanan istatistikleri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede kilo kayıplarınızı her an kontrol altında tutabilirsiniz. Kilo vermenize veya diyet yapmanıza yardımcı olan WeightWar uygulamasını cihazınıza hemen yükleyin, sağlıklı ve keyifli bir şekilde kilolarınızdan kurtulun!

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
WeightWar indir